SPAM


zostawiajcie tutaj linki do waszych blogów;
a dokładniej jest to zakładka spam

3 komentarze:

 1. Hej, napiszę ci to tutaj i mam nadzieję, że mnie nie zjesz xD Czytam twojego bloga, tylko, że na wattpadzie (maja_kol4). Prosiłaś mnie, aby tu wpadła, ale tam po prostu spędzam więcej czasu. To ja, wiesz, ta z bloga hate-is-the-kind-of-love.blogspot.com Btw dodałam nowy rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam
  http://az-po-pieklo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń